Dział pomocy hostingu JDM.pl

Dział pomocy hostingu JDM.pl

Szukasz odpowiedzi na pytanie, którego nie ma na naszym blogu? Nie chcesz korzystać od razu z Biura Obsługi Klienta? Przejrzyj nasz dział pomocy. Zgromadziliśmy tam odpowiedzi na pytania dotyczące hostingu JDM.pl Zapraszamy szczególnie do zapoznania się z nim wszystkich nowych klientów.

Poniżej zgromadziliśmy ściągę do dziesięciu najczęściej szukanych przez Was zagadnień w naszym dziale pomocy:

  1. Czym są unikalne wizyty (UW)?
  2. Jakie są niedozwolone wtyczki w JDM.pl (zobacz też artykuł na ten temat)
  3. Jak zalogować się do bazy danych phpMyAdmin (zobacz też artykuł o bazie danych)
  4. Konfiguracja SFTP
  5. Limity usługi pocztowej (zobacz też artykuł jak założyć skrzynkę pocztową)
  6. Jak skonfigurować pocztę na Gmailu
  7. Jak skonfigurować pocztę w innym programie pocztowym
  8. Jak zmienić hasło do skrzynki pocztowej
  9. Jaki jest status usług (przeczytaj artykuł o statusie)
  10. Czyszczenie pamięci DNS

Dział pomocy a blog

Blog jest oddzielnym elementem, na którym zamieszczamy artykuły nie tylko o hostingu, ale przede wszystkim o WordPressie, domenach oraz porady dla blogerów. Nie zamieszczamy tutaj artykułów sponsorowanych, nie promujemy rozwiązań technicznych, które uważamy za niewłaściwe. Niekiedy pojawiają się pytania, dlaczego nie przedstawiamy np. recenzji konkretnych płatnych wtyczek lub motywów. Należy jednak pamiętać, że takich rozwiązań dla WordPressa są tysiące. Niektóre bardzo popularne wcale nie są właściwe i nie pasują do promocji dobrych praktyk. Przykładem może być np. korzystanie z tzw. wtyczek bezpieczeństwa.

Gdzie szukać pomocy

Jeżeli masz pytanie odnośnie działającego konta hostingowego – skorzystaj z autoryzowanego zgłoszenia w panelu klienta. Nie zadawaj tego pytania przez social media – nie jesteśmy w stanie uwierzytelnić takiego pytania.

W kwestiach ogólnych pytań o usługi – zapraszamy na maila bok@jdm.pl lub skorzystania z czatu – tradycyjnego lub audio/video na naszej stronie (ikonka w prawym, dolnym rogu).

Jeżeli masz temat, który chcesz, aby został poruszony na naszym blogu – zgłoś go na adres ania@jdm.pl w tytule wpisując blog temat. Postaramy się mu przyjrzeć bliżej.

Kliknij i przetestuj hosting przez 30 dni za darmo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments