Generator wpisów na bloga

Generator wpisów na bloga

W dobie AI, ciągle warto zwracać uwagę na inne pomysły, które potrafią nam usprawnić działanie firmy lub zwyczajnie pomóc w rozwijaniu pasji. dziś pokażemy, jak szybko generować pomysły na treści dla swojego bloga bez posługiwania się sztuczną inteligencją. Skorzystanie z tego typu narzędzia pozwala oszczędzić czas na tworzenie map myśli czy burzach mózgu.

Czym jest generator postów blogowych

Jest to bezpłatne narzędzie on-line, które pomoże Ci wygenerować listę powiązanych tematów. W wersji bez wpisania adresu mailowego poda nam 29 przykładowych tematów wpisów na bazie rzeczownika, który podamy. Jeśli jednak zgodzimy się na wpisanie swojego adresu email, dostaniemy aż 250 propozycji. Warto skorzystać z takiej inspiracji, chociażby dla samej zasady poznania tego narzędzia.

Jak korzystać z generatora wpisów

Wystarczy wejść na stronę generatora oraz wpisać wybrany rzeczownik, aby zacząć. Co istotne, warto z tego narzędzia korzystać w języku angielskim, aby otrzymać wyniki adekwatne do naszego zapytania.

Oto przykład uzyskanych wyników dla kwiatów ogrodowych:

Każdy z tematów bez problemu możemy sobie skopiować. Jak widać zasada generowania tematów jest dosyć prosta i opiera się na schemacie tworzenia pytań lub dodawania fragmentów tekstów. Zawsze jest to jednak źródło inspiracji i nawet, jeżeli nie skorzystamy z tej listy 1:1, to będziemy mogli przemyśleć tworzenie własnych tematów postów.

Jak pobrać listę dodatkowych tematów

Poniżej mamy okienko, które pozwala nam pobrać listę darmowych tematów. Oczywiście w zamian oferuje zainstalowanie wtyczki (nie jest ona potrzebna). W górne okienko możemy podać adres dowolnej strony – my wpisaliśmy test.com.

To dosyć prosta sztuczka, gdyż automatycznie zostaniemy przekierowani do repozytorium wtyczek (które nie zostanie uruchomione, jeśli nie jesteśmy zalogowani do naszego WordPressa lub podamy inny adres strony). Czy ma to zatem sens? Oceńcie sami.

Faktem jest, że po tym zabiegu otrzymamy możliwość pobrania pełnej listy w formacie .xlsx

Poniżej przykładowa lista do pobrania:

Generator tematów wpisów – tak czy nie

Chociaż nie zawsze może okazać się, że nie każdy wygenerowany temat jest dla nas odpowiedni, to jest to źródło wyjścia do stworzenia własnych tematów publikacji. W dobie szybkich translatorów korzystanie z angielskiej wersji językowej nie jest już żadną barierą. Czy jednak jest w stanie konkurować z AI? Czasami proste rozwiązania są najskuteczniejsze… Nawet, jeśli nie otrzymujemy wszystkiego na tacy.

Kliknij i przetestuj hosting przez 30 dni za darmo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments