Zaufali nam

Ponad kilkanaście tysięcy firm i osób prywatnych zaufało nam, powierzając nam swoje strony WordPress. Doceniamy ich zaufanie i każdego dnia staramy się, aby świadczone przez nas usługi hostingowe były na najwyższym poziomie.

Kamil Komorowski
— DragonMedia.pl
Strony i Optymalizacja SEO

Z Firmą JDM współpracujemy od 2 lat w zakresie usług hostingowych dla naszych klientów posiadających strony oraz sklepy internetowe oparte o system Wordpress.

Co przekonało nas do JDM? Po pierwsze, niezawodność. Działający na najwyższym poziomie serwery zapewniają stabilność i szybkość działania stron oraz sklepów naszych klientów, co jest niezwykle istotne. Dodatkowo, obsługa klienta jest zawsze dostępna i chętnie pomaga w rozwiązywaniu wszelkich problemów, nawet tych najmniejszych.

Podsumowując, JDM to solidny partner w świecie hostingowych usług internetowych. Gorąco polecam ich usługi każdemu, kto poszukuje niezawodnego hostingu wspartego przez kompetentną i przyjazną obsługę klienta.

Mateusz Piguła
— Zegarki Guardo

Po różnych doświadczeniach u różnych innych hostingodawców korzystanie z JDM wybija się bardzo znacznie poziomem jakości usług od innych. Nie trzeba czekać na infolinii 15 minut, ani 3 dni na maila. Nie znam innego hostingu, który odpowie na wiadomość 7 dni w tygodniu niemal o każdej porze. Support na najwyższym poziomie. Szczerze polecam każdemu kto szuka stabilnego serwera pod Wordpress.

Łukasz Pawłowski
— Dobre Promo
Agencja Interaktywna

Współpracujemy z Firmą JDM w zakresie usług hostingowych dla stron i sklepów opartych o system WordPress. Firma JDM utrzymuje nasze serwisy oraz strony naszych klientów. Chciałbym podkreślić, że jest to najlepsze miejsce dla WordPressa jakie udało mi się odnaleźć w internecie. Nie spotkałem się nigdy wcześniej z lepszą obsługą klienta. Z uwagi na branżę w której działamy, korzystaliśmy już z wielu firm hostingowych. Mogę stwierdzić, że JDM obecnie nie posiada konkurencji. Jakość świadczonych usług, obsługa klienta, wsparcie technicznie, szybkość reakcji i bezpieczeństwo - to wszystko jest na najwyższym poziomie. Polecam usługi tej tej firmy m.in naszym klientom i jeszcze nigdy, nie słyszałem złego słowa. Cały nasz zespół bardzo sobie ceni obsługę i wsparcie, które zapewnia JDM.

Mateusz Mazurek
— Jak Wybrać Hosting?

JDM.pl to przyzwoicie wydajny i prawdziwy Hosting WordPress. Hosting nie tylko ma WordPressa w nazwie (jak większość firm), ale skupia się w 100% na obsłudze stron na WP. I robi to z dobrym skutkiem.

Korzystna cenowo oferta ze wsparciem nowoczesnych technologii. Świetne wyniki w testach wydajności i szybkości stron. Zaangażowany support z chęcią pomocy i dobrą znajomością WordPressa i tematyki serwerowej. Rozsądne i fachowe podejście do kwestii bezpieczeństwa stron WWW i danych klientów.

Jeśli chcesz postawić bloga czy stronę na WordPressie lub np. sklep na WooCommerce, to JDM.pl będzie dobrym kierunkiem.

Magda Kogut-Wałęcka
— Szczesliva.pl

Pierwszy raz odkąd bloguję, trafiłam na ludzi, którzy realnie mi pomagają! Powierzyłam w ich ręce moją stronę i te wszystkie jej meandry trudne dla mnie do ogarnięcia, i nareszcie nie spędzają mi one snu z powiek! To komfort, którego bezskutecznie szukałam od dwóch lat. Każdy, kto liczy na support na najwyższym poziomie i szybką reakcję, tutaj znajdzie oazę. Każdy, kto prowadzi biznes, zrozumie, że właściwi ludzie na właściwym miejscu to mega ważna rzecz. Polecam, po prostu.

Bartek Gąsior
— bartekgasior.pl

Oferta firmy JDM jest dla mnie w tej chwili pozycją numerem 1 pod kątem wydajności. Mimo że od niedawna korzystam z tego hostingu, to uważam, że prędkość działania stron WordPress na ich serwerze jest naprawdę imponująca. Co więcej, support firmy sprawnie odpowiada na zgłoszenia użytkowników.

Agata Aleksandrowicz
— Hafija.pl

Od dłuższego czasu myślałam o zmianach na blogu i pracowałam nad nimi kilka miesięcy. Dzięki profesjonalnemu wsparciu w kilka dni zostały one wprowadzone w życie. Ciągły i przyjazny support, oraz stała opieka ekipy z JDM.pl nad moją stroną pozwala mi na spokojne blogowanie, bez obaw o przerwy w nadawaniu i problemy techniczne! Polecam!

Alicja Kost
— mataja.pl

Do jdm trafiłam po niemalże 3 latach przebojów i kłopotów z poprzednimi hostingami. Gdy mój blog padł po raz kolejny przy dużym natężeniu ruchu, a poprzedni „duży i znany” dostawca ociągał się zapewnieniem jakiejkolwiek formy pomocy, ludzie z jdm uporali się z przywróceniem bloga w ekspresowym tempie i bez żadnego marudzenia – był problem - oni go rozwiązali. Od tamtej pory nieustannie zachwyca ich genialny support, szybkość reagowania i komfort jaki zapewnia mi świadomość tego, że nie muszę się martwić o techniczną stronę blogowania. Jeśli szukasz profesjonalnego hostingu, który Cię nie zawiedzie to tylko JDM. Polecam z całego serca

Kamil Nowak
— Blogojciec.pl

Korzystałem z usług dwóch różnych firm hostingowych wcześniej i dopiero u JDM znalazłem to, czego szukałem, czyli pełną stabilność i to mimo niejednokrotnie wysokiego obciążenia serwera. Poprzednie serwery padały przy 1/3 tego, co JDM wytrzymuje bez problemu. Wzięli też na swoje barki ewentualną optymalizację bloga, gdyby była taka potrzeba, co tylko dodatkowo zwiększyło moje zaufanie do tej firmy.

Tomasz Kudła
— lesniludzie.pl

Chciałbym gorąco polecić usługi hostingowe firmy JDM. Pracuję w branży e-commerce od ponad 15 lat i korzystałem z wielu hostingów, ale ten, który znalazłem w JDM okazał się dla mnie najlepszy. Warto zwrócić uwagę na ich przystępną cenę, która przyciągnęła moją uwagę, ale to nie wszystko. Po roku współpracy mogę śmiało stwierdzić, że JDM jest numerem 1 w Polsce pod kątem hostingu Wordpressa. Zaskoczyła mnie niesamowita szybkość ładowania mojej obszernej i zasobożernej strony. Co więcej, wsparcie techniczne JDM jest na najwyższym poziomie. Na każde moje zapytanie czas odpowiedzi wynosi maksymalnie 20 minut, co świadczy o ich profesjonalizmie i dbałości o klienta. Wiele razy mieliśmy do czynienia z problemami, z którymi nie mogłem sobie poradzić, ale dzięki ich wsparciu, rozwiązanie było szybkie i bezproblemowe, a to wszystko w ramach ceny pakietu.

Konrad Błaszak
— KonradBlaszak.com

Jeśli chodzi o produkty i usługi technologiczne to najbardziej cenię sobie jedno – święty spokój. W swojej blogerskiej karierze korzystałem już z kilku usług i przeważnie było OK, ale z każdą zmianą dostawałem coś lepszego. Teraz trafiłem pod skrzydła JDM i jak do tej pory nawet taki czepialski bloger jak ja, nie może się do niczego przyczepić. Wszystkie prośby/problemy załatwiane są szybko i skutecznie, a blog śmiga, więc czego chcieć więcej?

Robert Piotrowski
— Power Rubber

Porządny serwer dla dużego sklepu internetowego na WordPressie + WooCommerce? Tylko jedno właściwe rozwiązanie: JDM.pl Testowaliśmy cztery inne serwery, ale dopiero udało nam się trafić na JDM.pl jako 5ty!
Stabilizacja, pewność działania oraz bezpośredni kontakt. Zdecydowanie polecamy!