Migruj i zyskaj

Przejdź do nas

Dzięki darmowej migracji oraz bezpłatnym 30-dniowym koncie testowym nie musisz wierzyć nam na słowo i po prostu sprawdzić działanie Swojej strony u nas.

Bezpłatny 30-dniowy okres próbny bez ryzyka!
Przenosząc się teraz, zyskasz do 6 miesięcy hostingu za darmo. Przeczytaj szczegóły promocji

Chcesz zmienić hosting, ale obawiasz się przenoszenia strony lub poczty?
Nie martw się, zajmiemy się wszystkim bezpłatnie za Ciebie!

Nasz zespół ds. migracji zajmie się całym procesem migracji strony oraz poczty za Ciebie. Podaj nam kilka niezbędnych szczegółów i zaczekaj. Resztę wykonamy za Ciebie.

Nie martw się o przestoje strony oraz dodatkowe opłaty. Niezależnie, jak duża to migracja, zadbamy, by taka sytuacja nie miała miejsca.


Jak się przenieść?

Abyśmy mogli zrobić to za Ciebie, jedynie musisz:
Krok 1: Założyć konto

Po założeniu konta, u nas zgłoś chęć migracji. Odezwiemy się do Ciebie, abyś przekazał nam potrzebne informacje o przenoszonej stronie i poczcie.

Krok 2: Analiza oraz termin migracji

Po zweryfikowaniu przesłanych danych dostępowych oraz sprawdzeniu serwisu do przeniesienia, ustalamy termin migracji. Termin dostosowujemy do Twoich potrzeb i wymagań, aby odbyło to się bezboleśnie dla Ciebie.

Krok 3: Przenosimy Twoją stronę

Rozpoczynamy proces przenoszenia strony do nas. Strona może zostać przeniesiona od razu na docelową domenę, ale możemy również przenieść ją na tymczasową domenę, dzięki czemu możesz porównać działania strony u nas, a na starym hostingu.

Krok 4: Gotowe

Ciesz się swoją stroną już na naszych serwerach :)

Promocja migruj i zyskaj

Po migracji do nas Twój pakiet hostingowy może zyskać nawet do 6 darmowych miesięcy.

Nie czekaj na zakończenie umowy z Twoim obecnym dostawcą hostingu. Przenieś się do nas już teraz! Oferujemy wyjątkową promocję: jeśli Twój obecny hosting jest nadal ważny, przedłużymy Twój nowy plan u nas o odpowiadający okres – całkowicie za darmo, aż do 6 miesięcy.

Oznacza to, że jeśli Twój aktualny hosting wygasa za 3 miesiące, dodamy do Twojego konta u nas dodatkowe 3 miesiące bez opłat. Skorzystaj z tej okazji, by cieszyć się bezproblemowym przejściem i dodatkowym czasem na naszym hostingu bez dodatkowych kosztów!

Aby skorzystać z promocji, wystarczy skontaktować się z naszym BOK, opłacić roczny abonament z góry i przesłać nam fakturę od poprzedniego dostawcy hostingu.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu zajmuje migracja?

Czas wykonywania migracji jest zależny od ilości danych do przeniesienia oraz szybkości działania poprzedniego serwera. Najczęściej na migracje potrzebujemy około 1 godziny od momentu jej rozpoczęcia.

Czy podczas migracji moja strona będzie niedostępna?

Przez 99% czasu jesteśmy w stanie obsłużyć migrację bez żadnych przestojów. Podczas przenosin strona będzie widoczna na nowym serwerze oraz na poprzednim.

Czy przeniesienie strony oraz poczty jest całkowicie darmowe?

Tak przeniesienie strony wraz z pocztą jest darmowe, z przeniesienia strony możesz skorzystać w okresie testowym i dopiero po 30 dniach opłacisz swoje konto.

Chcę przenieść wiele stron?

Nie ma się czym martwić. Nie mamy limitu liczby stron, które można do nas przenieść. Jedynym limitem jest wybrany u nas pakiet.

Jeśli szukasz indywidualnego rozwiązania, napisz do nas na bok@jdm.pl

Jak anulować umowę u poprzedniego dostawcy?

Tego nie możemy wykonać za Ciebie, ale chętnie udzielimy Ci porady, co należy wykonać. W większości przypadków wystarczy nie opłacać ostatniej faktury za przedłużenie usługi u poprzedniego dostawcy.

Czy muszę transferować domeny?

Nie ma obowiązku transferowania domen do nas. Jako partner NASK gwarantujemy przystępne ceny oraz wsparci. Ponadto oszczędzasz czas, opłacając usługi w jednym miejscu. Bez niespodzianek.

Warto też porównać nasze ceny domen: Cennik

Zamów hosting

Netto
Brutto

Zaufali nam