Migruj i zyskaj

Przejdź do nas

Dzięki darmowej migracji oraz bezpłatnym 30-dniowym koncie testowym nie musisz wierzyć nam na słowo i po prostu sprawdzić działanie Swojej strony u nas.

Bezpłatny 30-dniowy okres próbny bez ryzyka!
Przenosząc się teraz, zyskasz do 6 miesięcy hostingu za darmo. Przeczytaj szczegóły promocji

Chcesz zmienić hosting, ale obawiasz się przenoszenia strony lub poczty?
Nie martw się, zajmiemy się wszystkim bezpłatnie za Ciebie!

Nasz zespół ds. migracji zajmie się całym procesem migracji strony oraz poczty za Ciebie. Podaj nam kilka niezbędnych szczegółów i zaczekaj. Resztę wykonamy za Ciebie.

Nie martw się o przestoje strony oraz dodatkowe opłaty. Niezależnie, jak duża to migracja, zadbamy, by taka sytuacja nie miała miejsca.


Jak się przenieść?

Abyśmy mogli zrobić to za Ciebie, jedynie musisz:
Krok 1: Założyć konto

Po założeniu konta, u nas zgłoś chęć migracji. Odezwiemy się do Ciebie, abyś przekazał nam potrzebne informacje o przenoszonej stronie i poczcie.

Krok 2: Analiza oraz termin migracji

Po zweryfikowaniu przesłanych danych dostępowych oraz sprawdzeniu serwisu do przeniesienia, ustalamy termin migracji. Termin dostosowujemy do Twoich potrzeb i wymagań, aby odbyło to się bezboleśnie dla Ciebie.

Krok 3: Przenosimy Twoją stronę

Rozpoczynamy proces przenoszenia strony do nas. Strona może zostać przeniesiona od razu na docelową domenę, ale możemy również przenieść ją na tymczasową domenę, dzięki czemu możesz porównać działania strony u nas, a na starym hostingu.

Krok 4: Gotowe

Ciesz się swoją stroną już na naszych serwerach :)

Promocja migruj i zyskaj

Po migracji do nas Twój pakiet hostingowy może zyskać nawet do 6 darmowych miesięcy.

Nie czekaj, aż skończy się umowa z aktualnym hostingiem. Przenieś się do nas, a przedłużymy Twój hosting nawet do 6 miesięcy, tak aby wyrównać pozostały okres u poprzedniego dostawcy.

Promocja będzie trwała aż do zakończenia epidemii. Warunkiem skorzystania z promocji jest zgłoszenie chęci darmowego przedłużenia usługi poprzez kontakt z BOK oraz opłacenie hostingu na rok z góry.

Najczęściej zadawane pytania

Ile czasu zajmuje migracja?

Czas wykonywania migracji jest zależny od ilości danych do przeniesienia oraz szybkości działania poprzedniego serwera. Najczęściej na migracje potrzebujemy około 1 godziny od momentu jej rozpoczęcia.

Czy podczas migracji moja strona będzie niedostępna?

Przez 99% czasu jesteśmy w stanie obsłużyć migrację bez żadnych przestojów. Podczas przenosin strona będzie widoczna na nowym serwerze oraz na poprzednim.

Czy przeniesienie strony oraz poczty jest całkowicie darmowe?

Tak przeniesienie strony wraz z pocztą jest darmowe, z przeniesienia strony możesz skorzystać w okresie testowym i dopiero po 30 dniach opłacisz swoje konto.

Chcę przenieść wiele stron?

Nie ma się czym martwić. Nie mamy limitu liczby stron, które można do nas przenieść. Jedynym limitem jest wybrany u nas pakiet.

Jeśli szukasz indywidualnego rozwiązania, napisz do nas na bok@jdm.pl

Jak anulować umowę u poprzedniego dostawcy?

Tego nie możemy wykonać za Ciebie, ale chętnie udzielimy Ci porady, co należy wykonać. W większości przypadków wystarczy nie opłacać ostatniej faktury za przedłużenie usługi u poprzedniego dostawcy.

Czy muszę transferować domeny?

Nie ma obowiązku transferowania domen do nas. Jako partner NASK gwarantujemy przystępne ceny oraz wsparci. Ponadto oszczędzasz czas, opłacając usługi w jednym miejscu. Bez niespodzianek.

Warto też porównać nasze ceny domen: Cennik

Zamów hosting

Netto
Brutto
Ceny nie zmieniają się w trakcie przedłużania usługi

Zaufali nam

Magda Kogut-Wałęcka
— Szczesliva.pl

Pierwszy raz odkąd bloguję, trafiłam na ludzi, którzy realnie mi pomagają! Powierzyłam w ich ręce moją stronę i te wszystkie jej meandry trudne dla mnie do ogarnięcia, i nareszcie nie spędzają mi one snu z powiek! To komfort, którego bezskutecznie szukałam od dwóch lat. Każdy, kto liczy na support na najwyższym poziomie i szybką reakcję, tutaj znajdzie oazę. Każdy, kto prowadzi biznes, zrozumie, że właściwi ludzie na właściwym miejscu to mega ważna rzecz. Polecam, po prostu.

Agata Aleksandrowicz
— Hafija.pl

Od dłuższego czasu myślałam o zmianach na blogu i pracowałam nad nimi kilka miesięcy. Dzięki profesjonalnemu wsparciu w kilka dni zostały one wprowadzone w życie. Ciągły i przyjazny support, oraz stała opieka ekipy z JDM.pl nad moją stroną pozwala mi na spokojne blogowanie, bez obaw o przerwy w nadawaniu i problemy techniczne! Polecam!

Alicja Kost
— mataja.pl

Do jdm trafiłam po niemalże 3 latach przebojów i kłopotów z poprzednimi hostingami. Gdy mój blog padł po raz kolejny przy dużym natężeniu ruchu, a poprzedni „duży i znany” dostawca ociągał się zapewnieniem jakiejkolwiek formy pomocy, ludzie z jdm uporali się z przywróceniem bloga w ekspresowym tempie i bez żadnego marudzenia – był problem - oni go rozwiązali. Od tamtej pory nieustannie zachwyca ich genialny support, szybkość reagowania i komfort jaki zapewnia mi świadomość tego, że nie muszę się martwić o techniczną stronę blogowania. Jeśli szukasz profesjonalnego hostingu, który Cię nie zawiedzie to tylko JDM. Polecam z całego serca

Kamil Nowak
— Blogojciec.pl

Korzystałem z usług dwóch różnych firm hostingowych wcześniej i dopiero u JDM znalazłem to, czego szukałem, czyli pełną stabilność i to mimo niejednokrotnie wysokiego obciążenia serwera. Poprzednie serwery padały przy 1/3 tego, co JDM wytrzymuje bez problemu. Wzięli też na swoje barki ewentualną optymalizację bloga, gdyby była taka potrzeba, co tylko dodatkowo zwiększyło moje zaufanie do tej firmy.

Ela Obara
— Odwaznabyc.pl

Różnie to bywa z opiniami. Jak już piszę opinię, to tylko w przypadku, kiedy sprawdzę daną usługę czy produkt. Tak jest i tym razem. Bloguję od ponad 3,5 roku i wreszcie natrafiłam na prawdziwych fachowców.
Współpracujemy od lipca 2014 roku i na pomoc mogę liczyć w każdej chwili i nie zostaję pozostawiona sama sobie. Kontaktowałam się o różnych porach dnia, do późnej nocy i zawsze problem został rozwiązany i co najważniejsze - od ręki. Naprawdę support na najwyższym poziomie. Po prostu Jakość, Szybkość, Niezawodność i Profesjonalizm w jednym. Teraz wiem, że moja strona jest bezpieczna, a nie zawsze tak było. Ogromnie polecam!

Konrad Błaszak
— KonradBlaszak.com

Jeśli chodzi o produkty i usługi technologiczne to najbardziej cenię sobie jedno – święty spokój. W swojej blogerskiej karierze korzystałem już z kilku usług i przeważnie było OK, ale z każdą zmianą dostawałem coś lepszego. Teraz trafiłem pod skrzydła JDM i jak do tej pory nawet taki czepialski bloger jak ja, nie może się do niczego przyczepić. Wszystkie prośby/problemy załatwiane są szybko i skutecznie, a blog śmiga, więc czego chcieć więcej?

Robert Piotrowski
— Power Rubber

Porządny serwer dla dużego sklepu internetowego na WordPressie + WooCommerce? Tylko jedno właściwe rozwiązanie: JDM.pl Testowaliśmy cztery inne serwery, ale dopiero udało nam się trafić na JDM.pl jako 5ty!
Stabilizacja, pewność działania oraz bezpośredni kontakt. Zdecydowanie polecamy!