Szukasz szybkiego i bezpiecznego hostingu
dla swojego sklepu WooCommerce?

Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze pakiety hostingowe WooCommerce zostały zoptymalizowane pod kątem wymagań platformy WooCommerce, co zapewnia maksymalną wydajność i stabilność Twojego sklepu.

Wspólne cechy pakietów

 • Darmowe przeniesienie strony
 • Bezpłatny certyfikat SSL
 • Protokół HTTP/2
 • Codzienne kopie zapasowe
 • Najwyższe bezpieczeństwo
 • Snapshoty
 • Dyski NVMe i Optane
 • 3 poziomowy cache
 • Z miłości do WordPressa

Posiadasz stronę i chcesz ją do nas migrować?

Chcesz zmienić hosting, ale obawiasz się samego przenoszenia strony?
Nie martw się, zajmiemy się wszystkim za Ciebie!

SPRAWDŹ
Automatyczna instalacja Wordpressa

Po założeniu u nas konta otrzymujesz wstępnie skonfigurowanego WordPressa. Oznacza to, że na koncie masz wgrane wszystkie wymagane pliki oraz skonfigurowane połączenie do bazy danych. Pozostaje Ci jedynie dokończyć instalację poprzez wpisanie nazwy strony oraz uzupełnienie swoich danych logowania.

Darmowe przeniesienie

Przeniesiemy Twoje serwisy z starego serwera. Przenosimy strony oraz blogi również z takich platform blogowych jak Blogger, Wordpress.com

Pakiety rozliczane na podstawie unikalnych wizyt

Rozliczanie hostingu dla WordPressa następuje na podstawie liczby unikalnych wizyt (UW) w miesiącu.
Liczba unikalnych wizyt jest wyliczana na podstawie adresów IP, które odwiedzają Twoją stronę w okresie 24 godzin. Unikalne wizyty z wszystkich dni miesiąca są sumowane w celu obliczenia łącznej liczby unikalnych wizyt w miesiącu. Do obliczania unikalnych wizyt nie jest wliczany ruch z robotów (np. Google bot).

Dlaczego tak? Ponieważ dzięki temu możemy odpowiednio dobrać parametry konta, aby jak najlepiej obsłużyć ruch na Twojej stronie. To rozwiązanie sprawia, że ani Ty, ani Twoi czytelnicy, nie odczują problemów z dostępnością strony.

Zbudowany na bazie NGINX

Nginx opracowano do obsługiwania ekstremalnie popularnych stron internetowych, a my poświęciliśmy wiele czasu na jego maksymalną optymalizację. Dzięki temu nawet nagła popularność Twojej strony będzie niezauważalna dla odwiedzających.

Baza danych - Percona Server

Percona Server w wersji 5.7 jest serwerem MySQL o znacznie wyższej wydajności i niezawodności niż tradycyjne rozwiązania. Dodatkowo konfigurację bazy danych przystosowano do wymagań WordPressa, aby osiągnąć maksymalną wydajność.

Najnowsze środowisko PHP

Korzystamy z najnowszej wersji PHP 8.2. Dodatkowo dostępna jest wersja 8.1, 8.0 oraz 7.4 dla stron opartych o starszą wersję WordPressa. W tym przypadku również konfiguracja została przez nas drobiazgowo dopasowana do Twoich potrzeb.

Super szybkie dyski NVMe i Optane

Na naszych serwerach korzystamy wyłączynie z szybki dysków NVMe oraz najnowszych dysków Optane.

Dyski Optane zapewniają najszybszy dostęp do bazy danych dla Twojej strony. Dzięki temu szybkość typowych operacji na bazie danych wzrośnie ponad dwukrotnie.

Obsługa HTTP/2

HTTP/2 to najnowsza wersja protokołu wykorzystywanego przez strony www. Jego największe zalety to redukcja czasu oczekiwania na odpowiedź serwera oraz oszczędność transferu, co ma ogromne znaczenie, gdy strona przeglądana jest na urządzeniach mobilnych.

Rozbudowana pamięć podręczna (Cache)

Każda strona wykorzystuje nasz 3-poziomowy Cache, który przechowuje:

 • treści dynamiczne (wygenerowane podstrony),
 • pliki statyczne (css, js itp.),
 • zdjęcia.
Wszystkie te dane przechowywane są w pamięci RAM dla zapewnienia najlepszego czasu dostępu. Opcjonalnie dostępny jest również Redis, który pozwala zredukować czas odpowiedzi bazy danych podczas generowania strony.

Ochrona Twojej strony

Bezpieczeństwo Twojej strony traktujemy bardzo poważnie, dlatego nasz serwer w pełni chroni Cię przed atakami. Nasz system posiada szereg zabezpieczeń przed atakami typu brute force, xmlrpc, REST API, XSS, SQL Injection. Jesteśmy również przygotowani na ataki DDoS, nasze serwery chronione są przez system, który podołał atakom na poziomie 950 Gbps.

Codzienna kopia zapasowa

Nasz system codziennie automatycznie tworzy kopię zapasową strony. Możesz spać spokojnie – zawsze jesteśmy gotowi na przywrócenie Twojej strony. Dla bezpieczeństwa, kopie przechowywane są w osobnej lokalizacji. Przechowujemy codzienną kopię z ostatnich 30 dni (pliki oraz bazę danych).

Bezpłatny certyfikat SSL

Oferujemy darmowy certyfikat SSL (ZeroSSL lub Let's Encrypt), który zapewni poufność odwiedzającym Twoją stronę. Szyfrowanie połączenia ze stroną (https) wpływa również pozytywnie na pozycję strony w wyszukiwarce Google.

Poczta i AntySpam

Do każdej strony oferujemy skrzynki pocztowe. Twoja poczta chroniona jest przez zaawansowany antyspam. W przypadku zawieszenia konta hostingowego, skrzynka mailowa jest nadal w pełni aktywna. Pozwoli to na kontakt ze światem zewnętrznym i nami, oszczędzając niepotrzebnego stresu do czasu wyjaśnienia problemów.

Snapshot

Snapshot umożliwia utworzenie tymczasowej kopii aktualnego stanu Twojej strony. Dzięki niemu możesz w krótkim czasie cofnąć się do zapamiętanego stanu. Jest to pomocne w przypadku wykonywania aktualizacji WordPressa wraz z wtyczkami i motywami. W razie niepowodzenia, będzie można szybko przywrócić stronę do stanu sprzed aktualizacji.

WP-CLI, GIT oraz SSH

Dajemy Ci dostęp do SSH, gdzie będziesz mógł korzystać z WP-CLI oraz GIT – Twoja praca jest jeszcze wygodniejsza. Do pracy na plikach na serwerze udostępniamy protokół SFTP. Jeśli chcesz pracować na bazie danych za pomocą takich narzędzi, jak Sequel Pro lub HeidiSQL, to z pewnością ucieszy Cię fakt, że umożliwiamy bezpieczne tunelowanie do bazy danych na naszym serwerze poprzez w pełni szyfrowane połączenie SSH.

Najnowocześniejsza infrastruktura

Nasze serwery oparte są o najnowsze procesory AMD EPYC i dyski NVMe oraz SSD. Każdy serwer jest podłączony do internetu łączem o przepustowości 1 Gbps. Serwerownia posiada redundantne połączenie z wszystkimi operatorami w Polsce za pośrednictwem punktów wymiany ruchu (PLIX, TPIX) oraz przez bezpośrednie styki (Netia, Orange, UPC). Łącza zagraniczne realizowane są za pośrednictwem Amsterdamu i Frankfurtu w oparciu o globalną sieć światłowodową.

Ochrona antyddos

Nasze serwery chronione są przez rozproszony system antyddos zdolny do filtrowania ruchu na poziomie 2.5 Tbps. Ochrona aktywowana jest automatycznie po wykryciu podejrzanego ruchu, ruch jest filtrowany aż do ustania ataku (nie jest stosowany blackholing).

Netto
Brutto
Nie wiesz, który pakiet wybrać? Potrzebujesz większy?
Odezwij się do nas poprzez formularz kontaktowy, a pomożemy Ci oszacować, jaki pakiet będzie dla Ciebie odpowiedni.

Specyfikacja konta

Liczba aktywnych WordPressów
Miesięcznie wizyt
Powierzchnia dla stron
Powierzchnia dla poczty
Darmowe przeniesienie
Wsparcie Multisite
Odpowiedni dla WooCommerce
Codzienny backup
Wsparcie BOK
Snapshot
PHP 8.2/8.1/8.0/7.4
Separacja witryn
Darmowy certyfikat SSL
Własny certyfikat SSL
SSH/SFTP
Redis
 
10k
1
10 000
10 GB
10 GB
-
-
30 dni
-
30k
3
30 000
30 GB
20 GB
-
30 dni
60k
6
60 000
60 GB
40 GB
30 dni
160k
16
160 000
100 GB
80 GB
30 dni
350k
25
350 000
250 GB
150 GB
30 dni

Zaufali nam