Znani użytkownicy WordPressa

Znani użytkownicy WordPressa

WordPress jest popularny na całym świecie, a przez wiele lat zyskał rzesze fanów. Jednocześnie coraz więcej jest głosów, że żadna znana firma nie będzie funkcjonować w oparciu o WordPressa. Obalmy dzisiaj ten mit. Oto na WordPressie istnieją m.in. rządowe witryny internetowe, strony najpopularniejszych zespołów muzycznych czy serwisów dziennikarskich.

7 znanych użytkowników WordPressa

Poniżej umieszczamy przykłady 7 znanych na całym świecie użytkowników WordPressa wraz z odnośnikami do ich witryn.

Biały Domstrona internetowa Białego Domu jest oparta o WordPressa i to chyba najbardziej znany przykład podawany, jeżeli chcemy oprzeć się o jakiś autorytet. 🙂

Rolling Stonesoficjalna strona zespołu także jest obsługiwana przez WordPressa. Pamiętajmy, że The Rolling Stones sprzedali ponad 250 milionów płyt na całym świecie, co czyni ich zespołem wszech czasów.

CNN – telewizja CNN ma swój internetowy Press Room, który składa się z blogów. I to właśnie one zarządzane są przez WordPressa.

The New York Times Company – o ile strona samej gazety to dedykowany CMS, to już firmowa witryna NYT jest oparta o WordPress. Warto zwrócić uwagę na jej wyróżniający się, minimalistyczny design.

Meta Newsroom – tak, na serio nawet podstrona należąca do giganta, korzysta z rozwiązań WordPressowych. Grunt to odpowiednie zastosowanie.

Etsy Journal – sprzedajesz na Etsy? Ich przewodnik w formie bloga jest opracowany właśnie w WordPressie.

Sylvester Stallone – był przykład oficjalnej strony zespołu muzycznego, czas na jednego z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Oficjalna witryna Sylvestra Stallone jest także obsługiwana przez WordPress.

Oczywiście takich przykładów można znaleźć w sieci dużo więcej. Już jednak te mogą przekonać oporonych, że WordPress jest szeroko stosowany. Nie zawsze, jako cały serwis, niekiedy tylko np. w zastosowaniu samego bloga. Faktem jest, że chętnie sięgają po niego zarówno firmy odpowiadające za strony znanych osobistości, jak i duże korporacje.

Kliknij i przetestuj hosting przez 30 dni za darmo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments