Dzień Administratora 2019

Dzień Administratora 2019

Cześć! Twoja sieć jest bezpieczna, a hosting działa bez zarzutu? Ktoś za tym stoi na co dzień. Tymczasem tylko raz na 365 dni w roku, admini wychodzą z ukrycia, aby zza pudełek z pizzą świętować SysAdminDay. Fajnie, prawda? Takie, jakby urodziny tylko bez zdmuchiwania świeczek na torcie. 🙂

Ale, ale nie notuj już, że jest to 26 lipca, gdyż tak naprawdę Dzień Administratora obchodzimy w każdy ostatni piątek tego letniego miesiąca. W zasadzie można by zapytać, a po co? Niech dalej siedzą w swoich pieczarach owiani dymem papierosowym tajemną mocą i wykonują rzeczy, których nie rozumieją zwykli userzy śmiertelnicy. No nie, bo właśnie to dzień, w którym możemy zwrócić uwagę na osoby na co dzień niewidoczne dla zwykłych użytkowników sieci, a jednocześnie kluczowe do jej funkcjonowania.

Dlatego dzisiaj zapraszamy do świętowania Dnia Administratora. Możecie pozostawić swoje życzenia w komentarzach. Chcielibyśmy napisać, że za najlepsze przewidziany jest uścisk ręki admina, ale z oczywistych przyczyn nie możemy Wam tego zagwarantować*.

(nie, *admin ma obie ręce).

The reward for a job well done is total anonymity.

Kliknij i przetestuj hosting przez 30 dni za darmo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments