Darmowy generator słów kluczowych dla WordPressa

Darmowy generator słów kluczowych dla WordPressa

Znalezienie się w czołówce wyszukiwanych stron w Google to marzenie każdego posiadacza strony internetowej. Tymczasem coraz częściej wydaje się to niemożliwe, bez dużego nakładu na reklamy. Dziś zaprezentujemy darmowe narzędzie on-line, które pomoże nam ogarnąć słowa kluczowe w WordPressie.

Czym jest Key Generator WPBegginer

Key Generator stworzony przez WPBegginer to bezpłatne narzędzie do generowania słów kluczowych. Możemy za jednym wyszukiwaniem odkryć ponad 300 propozycji słów dla naszej strony internetowej. Nie ma żadnych ograniczeń w korzystaniu z narzędzia, należy jednak mieć na uwadze, że jest ono anglojęzyczne. Nie wyłapie, więc niuansów dla języka polskiego, ale z pewnością jest miejscem do inspiracji i szukania analogii wobec rynku anglojęzycznego (o czym napiszemy w dalszej części tekstu).

Jak korzystać z Key Generatora

Możemy go używać do badań rynku, wymyślania pomysłów na treści, badań SEO i nie tylko. Wystarczy przejść na stronę i w okienku wpisać słowo kluczowe, które nas interesuje. To wszystko! Za chwilę otrzymamy wyniki.

Oto propozycje dla hasła WordPress:

Możemy zobaczyć je też w formie wykresu:

Oprócz tego generator zaproponuje nam zestawienia z angielskimi przyimkami m.in. can, for itd.

Oraz z pytaniami, co jest bardzo przydatnym źródłem inspiracji:

Czy generator poradzi sobie z językiem polskim

Jak już wspomnieliśmy Key Generator jest stworzony na rynek anglojęzyczny. O ile bowiem radzi sobie w miarę z najczęstszymi zapytaniami w Google, jeżeli chodzi o język polski, to w przypadku na przykład pytań, widzimy jak na dłoni, że to niekoniecznie jest to, czego szukamy.

Załóżmy, że mamy bloga kulinarnego – szukamy słów kluczowych do dania kotlet schabowy 😉

Sugestie słów kluczowych

Na pewno te sugestie coś nam nakreślą – ale jak z pytaniami?

Odpowiedzi na pytania

W tym wypadku Key Generator korzysta z anglojęzycznych pytań, więc za dużo nam nie pomoże:

Przydatność generatora w przypadku korzystania z języka polskiego jest więc ograniczona, dlatego polecamy użyć języka angielskiego.

Kliknij i przetestuj hosting przez 30 dni za darmo
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments